معرفی بسته استثنایی خودآموز Forward To IELTS

در چند دقیقه شما با قسمت‌های مختلف و سطح پکیج خودآموز Forward To IELTS آفاق آشنا خواهید شد، با مشاهدۀ این ویدیو با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانید نسبت به خرید این دورۀ آموزشی اقدام نمایید .

آشنایی با مدرس: استاد هادی کیهانی

این دوره توسط استاد هادی کیهانی تدریس شده است.

دوره فوق در حرفه ای ترین سطح ممکن تدریس شده است.

Writing Task 2

مهم‌ترین بخش مهارت نگارش در آزمون آیلتس که به عنوان (Task2) شناخته می‌شود دو سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد در این بخش از نگارش داوطلبین آزمون باید یک مقاله با حداقل 250 کلمه بنویسند. موضوعات این مقاله‌ها در آیلتس بیشتر در حوزۀ مسائل اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، زیست محیطی و … می‌باشد.

در این ویدیو شما با محتوای بخش Task2 نگارش آزمون آیلتس در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شود. استاد کیهانی دربارۀ محتوای ویدیویی، فصل‌های کتاب و تمرینات مکمل توضیحات کافی را ارائه کرده‌اند. در ذیل این ویدیو نیز تصویر سرفصل‌های ویدیویی پکیج در این بخش را می‌بینید.

Task 1 Academic

در آزمون نگارش هر داوطلب باید دو متن بنویسد در ماژول آکادمیک این آزمون در (Task1) داوطلب باید متنی با حداقل 150 کلمه بنویسد این متن یک سوم نمرۀ نگارش را می‌سازد در این بخش متن باید به توصیف علمی یک نمودار، جدول، دیاگرام و… بپردازد.

در این ویدیو شما با محتوای Task1 ماژول آکادمیک در پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌شوید استاد کیهانی در این ویدیو توضیحات کاملی دربارۀ سرفصل‌های کتاب و ویدیوهای آموزشی این پکیج و همچنین تمرینات مکمل ارائه شده در سایت می‌دهند. در ذیل این ویدیو نیز سرفصل‌های ویدیویی پکیج در این بخش را می‌بینید.

Task 1 General

داوطلبینی که باید در ماژول General Training آزمون آیلتس شرکت کنند باید در Task1 مهارت نگارش یک نامه بنویسند. این نامه نیز همانند Task1 آکادمیک باید حداقل 150 کلمه داشته باشد و یک سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد. این نامه می‌تواند نامه‌ای رسمی یا غیررسمی باشد و شامل انواع مختلف نامه‌ها ازقبیل نامه‌های درخواست، نامه‌های عذرخواهی، نامه‌های شکایت و… می‌باشد.

این ویدیو شما را با محتوای کتاب که انواع نامه‌ها و روش نگارش هرنوع نامه به دو صورت رسمی یا غیررسمی است و همچنین ویدیوهای پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. استاد کیهانی همچنین توضیحاتی دربارۀ تمرینات مکمل طراحی شده در سایت ارائه می‌کنند.

Reading

مهارت شنیداری بیست‌و‌پنج درصد نمره کل آزمون آیلتس را می‌سازد. آزمون شنیداری آیلتس شامل چهار فایل می‌باشد که در هر کدام داوطلب باید به ده سوال پاسخ دهد.

این ویدیو شما را با محتوای ویدیویی و کتاب Listening پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. در ذیل این ویدیو شما تصویر محتوای سرفصل‌های ویدیویی پکیج را مشاهده می‌کنید.

Speaking

مصاحبۀ آزمون آیلتس بیست‌وپنج درصد نمرۀ کل هر داوطلب را بوجود می‌آورد. معمولاً این مصاحبه در روزی جدا از سه مهارت دیگر برگزار می‌شود و نزدیک به پانزده دقیقه طول می‌کشد. مصاحبه آیلتس شامل سه بخش است که استاد کیهانی توضیح کامل در این باره و محتوای و سرفصل‌های کتاب Speaking و همچنین ویدیوهای آموزشی بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” ارائه می‌دهند در این ویدیو همچنین شما را با محتوای تمرینات تکمیلی موجود در سایت آشنا می‌کند. در ذیل ویدیو شما تصویر سرفصل‌های بخش Speaking پکیج جامع “Forward To IELTS” را دارید.

Listening

داوطلبینی که باید در ماژول General Training آزمون آیلتس شرکت کنند باید در Task1 مهارت نگارش یک نامه بنویسند. این نامه نیز همانند Task1 آکادمیک باید حداقل 150 کلمه داشته باشد و یک سوم نمرۀ کل نگارش را می‌سازد. این نامه می‌تواند نامه‌ای رسمی یا غیررسمی باشد و شامل انواع مختلف نامه‌ها ازقبیل نامه‌های درخواست، نامه‌های عذرخواهی، نامه‌های شکایت و… می‌باشد.

این ویدیو شما را با محتوای کتاب که انواع نامه‌ها و روش نگارش هرنوع نامه به دو صورت رسمی یا غیررسمی است و همچنین ویدیوهای پکیج جامع “Forward To IELTS” آشنا می‌کند. استاد کیهانی همچنین توضیحاتی دربارۀ تمرینات مکمل طراحی شده در سایت ارائه می‌کنند.

مزایای ویدیوهای پکیج

 • بیان و بررسی تکنیک‌های آزمون آیلتس و پوشش کامل هر چهار مهارت
 • آموزش قدم به قدم نگارش essay
 • روش تحلیل و آموزش نگارش نمودارها، جدول و دیاگرام‌ها و…
 • آموزش جزء به جزء انواع نامه‌ها برای داوطلبین General Training
 • نحوۀ پاسخگویی به انواع سؤال‌های Reading (TFNG) (Multiple choice) و ..
 • تحلیل انواع سؤالات آزمون شنیداری و روش پاسخگویی به آنها
 • تحلیل بارم‌بندی مصاحبه و آموزش روش آماده شدن برای مصاحبۀ آیلتس
 • بسیاری از سوالات شما دربارۀ آزمون با این پکیج پاسخ داده می‌شود.
 • تدوین و تدریس شده توسط اساتید مطرح زبان و آیلتس ایران
 • ضبط شده در استودیوی مجهز با کیفیت بالا به همراه موشن‌گرافی

مزایای کتاب های پکیج

 • تمرین های متعدد و جزء به جزء بخش های تدریس شده در ویدئو
 • مثالها و نمونه های تکمیلی آموزش داده شده در ویدئوی آموزشی
 • مثالها و نمونه های آیلتس نمره 9 در چهار مهارت آیلتس
 • دارای چند نمونه کامل تست ریدینگ برای جنرال و آکادمیک
 • توضیح کلیات مهارتهای لسینینگ آزمون آیلتس به صورت جزء به جزء در کتاب
 • تحلیل انواع سوال های چهار مهارت به همراه مثال های متنوع
 • آموزش جزء به جزء هر یک از بخشهای اسپیکینگ به صورت جداگانه
 • به همراه بررسی جداگانه معیارهای نمره دهی
 • روش های بهبود نمره آزمون آیلتس با توجه به لغت و گرامر

در بستۀ استثنایی آموزش آیلتس آفاق تمامی نیازهای شما برای کسب نمرۀ مورد نظر در آزمون آیلتس گنجانده شده است.

سوالات رایجی که ممکن است برایتان پیش‌آید

در این بخش برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما به وجود آید را لیست کرده ایم، در صورتی که سوال مورد نظر شما در این لیست نیست میتوانید از طریق دکمه زیر سوالات خود را مطرح نمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را ارائه دهند :

تماس با ما
برای شرکت در دوره ها باید چه سطحی باشیم ؟

برای استفاده از این پکیج تخصصی آیلتس باید حداقل در سطح اینترمدیت یا B1+ باشید. برای رسیدن به این سطح از دانش زبانی نگران نباشید میتونین از کلاس های پشتیبانی پری آیلتس استفاده بکنید

با خواندن این پکیج چقدر به نمره حدودا اضافه می شود ؟

با توجه به اینکه در این پکیج نکات کلیدی و فوت و فن های آزمون آیلتس آموزش داده میشود و هنر کسب نمرات بالا را در این دوره فرا خواهید گرفت پس از هر سطحی که هستین میتونن بین نیم تا یک و نیم نمره بنداسکور به نمره قبلیتون اضافه کنین ولی یادتون باشه که نمره در نهایت بستگی به تلاش خودتون هم دارد

برای نمره 8.5 چه کار باید بکنیم ؟

همه چیز بستگی به دانش زبان قبلی شما دارد، اگر زبان عمومی شما در سطح ادونس باشه (یعنی نمره هفت را کسب کرده باشید)، با استفاده از این پکیج میتوانید به نمره 8.5 به سادگی دست پیدا کنید

قیمت پکیج در مقایسه با دوره ها یی که برگزار میشه چقدر صرفه اقتصادی داره ؟

برای شرکت در یک دوره آیلتس با یک استاد معمولی  از پری اینتر مدیت باید بالای 8میلیون تومان هزینه کنید

با توجه به اینکه این پکیج حاصل تجربه 30 ساله یکی از برترین اساتید آیلتس ایران است و نکات تخصصی این آزمون در این پکیج گنجانده شده، شما یکبار این پکیج را تهیه کرده و همیشه طبق برنامه ریزی شخصی خودتان استفاده میکنید در صورتی که در کلاسهای حضوری تنها یک بار مطالب گفته میشود

و نکته ای که اهمیت دارد پشتیبانی علمی این پکیج است

 

در این پکیج ماک تست هم هست ؟

کسانی که این بسته را تهیه کرده اند برای استفاده از آزمون ماک آیلتس، از شرایط ویژه ای بهره مند خواهند شد