آیلتس پلاس یک محتوای آموزشی مکمل‌ به همراه برنامۀ زمان‌بندی استفاده از آن است که به صورت رایگان  در اختیار کاربران دوره جامع Forward To IELTS، قرار می‌گیرد.

آیلتس پلاس مجموعه‌ای از ویدیوها، فایل‌های صوتی و متنی است که روند آماده‌سازی کاربران دوره جامع Forward To IELTS را بهبود داده و باعث تسریع در یادگیری مفاهیم موردنیازشان می‌شود.

استاد هادی کیهانی پس از سال‌ها تجربه در زمینۀ تدریس مفاهیم و رموز آزمون آیلتس،  با تالیف، گزینش و گردآوری این مجموعه، گام بزرگی در راستای هدایت صحیح متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس برداشته‌اند و مشکل بزرگ این متقاضیان را بابت جستجو در منابع مختلف حل کرده‌اند.

لازم به توضیح است که آیلتس پلاس یک محصول جانبی بسیار ارزشمند است که در کنار دورۀ خودآموز Forward To IELTS به خریداران این دوره هدیه داده شده و الزامی در استفاده از آن وجود ندارد.

این محصول همواره درحال بروزرسانی و گسترش است و محتوای آموزشی جدید به آن افزوده می‌شود.

توجه :

فایل‌های موجود در محصول آیلتس پلاس که در اینجا معرفی می‌شوند، صرفاً برای خریداران خودآموز Forward To IELTS قابل استفاده می‌باشند.

در صورت تمایل به استفاده از فایل‌های تکمیلی موجود در آیلتس پلاس، هم‌اکنون می‌توانید برای خرید خودآموز Forward To IELTS اقدام فرمایید.

 

خرید خودآموز Forward To IELTS

برنامه روزانۀ کار با پکیج جامع “Forward To IELTS”

Forward To IELTS” daily planner”

مشکل اساسی بسیاری از داوطلبینی که خود را در مسیر آماده شدن برای آزمون آیلتس قرار می‌دهند انتخاب منابع مورد نیاز و نحوۀ استفاده از آن‌ها است، این داوطلبان همچنین نگران چگونگی و زمان‌بندی این روند آماده سازی هستند.

برای اولین بار در در ایران به همراه پکیج جامع “Forward To IELTS” جهت داوطلبانی که قصد آماده شدن برای آزمون آیلتس را دارند یک برنامه ریزی روزانه طراحی شده که داوطلبان آزمون را یکصد و بیست و پنج روز همراهی می کند.

این برنامه‌ریزی منظم بسیاری از نگرانی‌های داوطلبان آزمون را برطرف می کند. در این برنامه ریزی روزانه (planner) که فقط از طریق پکیج جامع “Forward To IELTS” قابل دسترسی و استفاده است برنامه ریزی روزانه در دو جهت طراحی شده:

الف) ارتقاء سریع و هدفمند سطح زبان عمومی

ب) آشنایی و مهارت آموزی آسان و قابل فهم برای مواجهه با آزمون آیلتس

در راستای آماده سازی برای آزمون آیلتس داوطلبان باید بدانند که هر چه سطح زبان عمومی قوی تری داشته باشند احتمال دستیابی به نمره های بالاتر در هر مهارت را دارند. (به یاد داشته باشید که موفقیت در هر آزمون زبانی در حدود ۷۰ درصد به سطح زبان داوطلب و حدود ۳۰ درصد نیز به آمادگی و تکنیک های تست زنی بستگی دارد.)

 در این پلنرها که برای یکصدوبیست‌وپنج روز طراحی شده اند کلیه منابع ویدیویی مورد نیاز خارج از پکیج، کتاب ها و تمرین هایی که در راستای ارتقاء سطح زبان عمومی داوطلب نیاز می باشد به صورت رایگان در دسترس قرار داده شده. همانگونه که تـأکید شد این تنها برنامه ریزی کامل و جامع و مدوّنی می‌باشد که در جهت ارتقاء سطح زبان در کنار آزمون موجود می باشد. از آنجا که زمان‌بندی روزانه کاملاً هدفمند طراحی شده داوطلبین می‌دانند که از چه منابعی در کنارهم، به چه اندازه و در چه مدتی در هر روز باید استفاده کنند و این تا حد زیادی از سردرگمی آن‌ها خواهد کاست و اعتماد به نفس آن‌ها را به دلیل جهش در سطح زبان عمومی آن‌ها بسیار بالا خواهد برد.

بخش اصلی برنامه ریزی روزانه (planner) که در دسترس کاربران پکیج قرار دارد ترتیب و نحوه استفاده از پکیج جامع “Forward To IELTS” را جزء به جزء و در زمان بندی مشخص روزانه به همراه هر تمرین مورد نیاز در جهت آشنایی و آماده سازی برای آزمون آیلتس در اختیار شما قرار می‌دهد. در این پلنرها شما دقیقاً می دانید که هر روز چه بخش از ویدیوهای پکیج را در کنار چه بخشی از کتاب و چه نوع تمرینی در سایت انجام دهید.

ما اطمینان داریم که در کنار این برنامه ریزی روزانه و منابعی که در دسترس شما قرار داده شده شما دیگر نیاز به چیزی برای آماده کردن خود برای آزمون نخواهید داشت چون محتوای کاملی را از نظر تمرین‌های هر مهارت کتاب‌های مورد نیاز به همراه جزئیات دقیق و صفحات مورد لزوم برای مطالعه، ویدیوهای اضافی مورد نیاز به همراه متن ویدیوها و لغت های موجود در آنها به همراه مثال در اختیار شما بصورت رایگان قرار دارد.

بنابراین با خیال آسوده و با اطمینان و اعتماد به نفس خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید چون در کنارتان هستیم.

فایل های مورد نیاز دوره آموزشی آیلتس

توجه :

فایل های زیر که تحت عنوان Planner معرفی می‌شوند، راهنمای کاربردی استفاده از دوره جامع Forward To IELTS هستند.

این فایل‌ها به خریداران دوره جامع Forward To IELTS نحوۀ برنامه‌ریزی و زمان‌بندی استفاده از آن را آموزش می‌دهند .

در صورت تمایل به استفاده از فایل‌های تکمیلی موجود در این صفحه، از اینجا برای خرید دوره جامع Forward To IELTS اقدام فرمایید.

 
خرید خودآموز Forward To IELTS

توجه :

کلیه فایل‌های ویدیویی، تمرینات و بخش لغات پلنرها قفل‌گذاری شده‌اند و بعد از دانلود فقط در نرم‌افزار پک قابل مشاهده می‌باشند، بنابراین پس از دانلود هر کدام از پلنرها و محتوای آن‌ها می‌بایست مطابق آموزش، فایلها را به محتوای دوره، اضافه نمایید.

برای یادگیری نحوۀ استفاده از این فایل‌ها، در صفحۀ دانلود فایل‌ها، یک ویدیوی آموزشی قرار داده شده که در آن نحوۀ افزودن این فایل‌ها به محتوای دوره توضیح داده شده است.

به نکات زیر توجه نمایید :

1 – وجود آیکن در کنار فایل‌ها به این معنی است که این فایل‌ها رمزگذاری شده‌اند و برای مشاهدۀ آنها باید مطابق راهنما عمل نمایید.

2 – وجود آیکن در کنار فایل‌ها به این معنی است که این فایل‌ها بصورت عادی قابل استفاده می‌باشند.

3 – دانلود فایل‌های آیلتس پلاس و پلنرها، مناسب افرادی است که دورۀ خودآموز Forward To IELTS را خریداری کرده‌اند.

4- کاربران سایت، تنها درصورتی که وارد حساب کاربری خود شده باشند، می‌توانند از آیلتس پلاس استفاده نمایند.

کارشناسان ما آمادۀ پاسخگویی به شما هستند.
question